بهترین زمان برای شروع یادگیری زبان انگلیسی

زمان شروع یادگیری زبان انگلیسی

 

 

 کی بهترین زمان شروع یادگیری زبان انگلیسی است؟

اهداف مقاله بهترین زمان شروع یادگیری زبان انگلیسی:

بعد از مطالعه این مقاله به سوالات زیر در مورد زمان شروع یادگیری زبان انگلیسی می توانید پاسخ دهید و بهترین تصمیم را در مورد یادگیری زبان انگلیسی برای خودتان، زبان آموزانتان و همچنین فرزندانتان بگیرید. 

1- از چند سالگی فرزندمو بزارم کلاس زبان؟

2- من یکم سنم افزایش پیدا کرده، آیا هنوز میتونم زبان یاد بگیرم؟

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

اگه همیشه تصور اینو داری که فرزندتون با صحبت کردن به چند زبان زنده دنیا بتونه کلاس و پرستیژ خانوادگی شما رو بالا ببره اما می خواهید بدونید که این اتفاق(شروع یادگیری زبان انگلیسی) از چه زمانی باید استارت بخوره لطفا این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

 

بهترین سن شروع یادگیری زبان انگلیسی بالاخره کی شد ؟ 

همه دانشمندان اتفاق نظر دارند که هر چه یادگیری زبان انگلیسی زودتر آغاز شود بهتر و سریع تر به نتیجه می رسد. در این بین عده ای معتقدند که بهترین سن برای آغاز یادگیری زبان انگلیسی قبل از سن 6 یا 7 سالگی است و عده دیگری از دانشمندان معتقدند که سن آغاز یادگیری می تواند تا سن بلوغ باشد. اما همگی معتقدند که یادگیری زبان دوم مانند زبان انگلیسی از سن بالای سن بلوغ بسیار سخت تر است.

بگذارید واضح تر بگویم، زبان آموزان از سنین بسیار پایین(6 یا 7 سالگی) استعدادهایشان شکل می گیرد و آنچنان ذهن بچه ها با زبان دوم آمیخته می شود که همه می گویند چقدر فرزندتان در زبان انگلیسی با استعداد است. فرزندتان به راحتی با لهجه ها عجین می شود و کلمات را آنچنان یاد گیرد که انگار یک انگلیسی زبان بومی می باشد. در واقع فرزندتان با هوشمندی شما این استعداد را در سن پایین در خورد بوجود آورده است. گفتنی است که شکل گیری استعداد ها تا سن قبل از بلوغ ادامه پیدا می کند و از سن بلوغ بسیار کند تر و متوقف می شود. 

 

نظر گروه آموزشی تیک لرن24 هم همین است. هر چه زودتر بهتر، سن 7 یا 8 سالگی بهترین سن و قبل از سن بلوغ حتما.

 

سوال: آیا زبان آموزان بزرگسال در یادگیری زبان انگلیسی دچار مشکل خواهند شد و هیچ استعدادی ندارند؟ 

ما هرگز چنین مطلبی را بیان نکردیم. زبان آموزان بزرگسال به دلیل مغز تکامل یافته تر با سرعت بیشتری یاد میگیرند،حجم بیشتری رو میتوانند فرا بگیرند اما سرعت فراموشی آنها بالاتر بوده و عمق یادگیری کمتری نسبت به کودکان دارند. کتابهای کودکان و بزرگسالان در سطوح پایین را نگاه کنید.  و مقایسه کنید. کدام یک در طول یک ترم حجم بالاتری از لغات را فرا میگیرند؟ 

مقایسه شیب یادگیری زبان دوم بین کودکان و بزرگسالان

تعریف شیب آموزشی: به سرعت یادگیری حجم بالایی از مطالب مربوط است.

شیب یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان کند تر از بزرگسالان است. برای همین است که فرزند خردسال شما بعد از یک ترم ممکن است که تعداد بسیار محدودی لغت یاد بگیرد. اما به یاد داشته باشید که این افراد بسیار بهتر و عمیق تر از بزرگسالان می آموزند به گونه ای که دیرتر فراموش می کنند.

 

زمان شروع یادگیری زبان انگلیسی

        زمان شروع یادگیری زبان انگلیسی


مقالات پیشنهادی گروه آموزشی تیک لرن24

1- چرا باید زبان انگلیسی بخونیم؟ 

 

تمرین: شما از چه سنی خودتان یا فرزندتان شروع به یادگیری زبان انگلیسی کردید؟ زمان شروع یادگیریتان چه تاثیری بر آموزش های شما گذاشت؟ لطفا تجربیات خودتون رو به اشتراک بگذارید. 


5 (100%) 1 vote  • nafiseh,latifian در تاریخ پنج شنبه 14 تیر 1397گفته است:

    man bayad zaban ra yad begiram zira yek safare kheili mohem dar pish daram

  • nafiseh,latifian در تاریخ یکشنبه 17 تیر 1397گفته است:

    yadgiri zaban