خانه / مقالات مشاوره ای / آیا برای شروع یادگیری زبان انگلیسی باید بریم کلاس؟

آیا برای شروع یادگیری زبان انگلیسی باید بریم کلاس؟

آیا برای شروع یادگیری زبان انگلیسی باید بریم کلاس؟Reviewed by سید‌یاسر موسوی on Sep 4Rating:

اگه هنوز نمی دانید که برای یادگیری زبان بهترین روش چیست و آیا باید حتما به کلاس زبان رفت، این مقاله کوتاه را حتما با دقت مطالعه کنید.

بریم کلاس زبان انگلیسی یا نه؟ (مقاله را تا انتها بخوانید)

در انجام هر کاری سخت ترین و مهم ترین قدم، اولین قدم می باشد چنانچه اولین گام محکم و با عزمی راسخ برداشته شود، گروه آموزشی تیک لرن ۲۴ این نوید را به شما میدهد که به احتمال بسیار بالا بقیه قدم ها هم به خوبی برداشته خواهد شد.

وجود انگیزه یکی از مهم ترین عوامل تشویق کننده برای استارت قوی و ادامه یادگیری زبان انگلیسی می باشد.

چنانچه هنوز مقاله زیر رو نخوانده اید لطفا، شروع به یادگیری نکنید. (روی دکمه زیر کلیک کنید.)

چگونه یک اشتیاق سوزان برای یادگیری زبان انگلیسی باعث می شود تا شما perfect شوید؟

 لذا با توجه به اینکه محیط های فیزیکی و تعامل های انسانی به شدت در انگیزه و روشن نگه داشتن موتور یادگیری شما کمک می کند. به شما توصیه می شود که حدالمقدور با حضور در کلاسهای زبان استارت یادگیری زبان انگلیسی خود را بزنید. اما اگر به هر دلیل این امکان برای شما وجود ندارد جای نگرانی نیست. شما می توانید از روش هایی استفاده کنید که این تعامل را در شما به وجود می آورد و علارغم تعامل انسانی وابسته به مکان و زمان خاصی نمی باشد. در هر لحظه می توانید با دوستان خود صحبت کنید. مشاوران و پشتیبانان شما را پی گیری خواهند کرد و با برنامه ریزی های غیر حضوری شما می توانید یادگیری خود را تیک بزنید.

چنانچه سوالی در مورد روش های یادگیری غیر حضوری دارید، همین الان فرم مشاوره رو پر کنید. 

درباره ی سید‌یاسر موسوی

سید یاسر موسوی
بنیانگذار و موسس گروه آموزشی تیک لرن24 هستم. بیشتر از 10 ساله که دارم در همه سطوح زبان انگلیسی تدریس می کنم. همیشه معلم بودن بهم حس خوبی رو میداده و یه آرزوی خیلی بزرگ داشتم، اونم این که بتونم زبان انگلیسی رو به صورت گسترده تری به همه مردم عزیز کشورم ارائه بدم. گروه آموزشی تیک لرن24 در نتیجه همون اشتیاق سوزان به وجود اومد. توی این سایت هر چیزی که در مورد آموزش زبان انگلیسی بشه را بهتون از صفر تا صدش رو ارائه خواهیم داد.

میخواهم شنبه های هر هفته آموزش های اختصاصی گروه تیک لرن 24 را در ایمیلم دریافت کنم

همچنین ببینید

ساختار آزمون FCE

روش اجرا و ساختار آزمون FCE

در این پست گروه آموزشی تیک لرن ۲۴ توضیحاتی در مورد ساختار آزمون FCEو لیسنینگ آیلتس را فراهم کرده تا شما بتوانید با اعتماد به نفس در آزمون حضور پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *